Stránka 11

Systémové přerušení

Odeslal: 14 Dub 2016 12:47
od chemic101
Ahoj, chtěl bych se zeptat na proces, kvůli kterému je Pc o dost pomalejší - jménem Systémové přerušení, co to je a jak to 'opravit'.Někdy se objeví po pár minutách po zapnutí Pc, někdy zas za několik hodin a nebo vůbec...Zkoušel jsem přeinstalovat windows, ale to nepomohlo... :( :(

Re: Systémové přerušení

Odeslal: 14 Dub 2016 17:33
od Rudy