Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

problém ochrana proti síťovým útokům (IDS) není funkční

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
luk4sp
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 04 led 2013 17:47

problém ochrana proti síťovým útokům (IDS) není funkční

#1 Příspěvek od luk4sp »

Zdravím,

koupil jsem si licenci pro eset smart security 9, ale pořád mi to hlásí chybu, že ochrana proti síťovým útokům (IDS) není funkční. prosím tedy o radu co s tím.

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: problém ochrana proti síťovým útokům (IDS) není funkční

#2 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
nemáte v počítači další antivirové/bezpečnostní řešení? Jednalo se o upgrade z předchozí verze našeho produktu nebo čistou instalaci?
Odinstalujte veškeré další bezpečnostní nástroje. Případně je možné, že mohlo dojít k poškození instalace při upgradu ze starší verze. Odinstalujte náš program v nouzovém režimu pomocí nástroje: https://servis.eset.cz/knowledgebase/ar ... ogram-eset a následně proveďte novou instalaci.
Podařilo se produkt ESET zprovoznit?

luk4sp
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 04 led 2013 17:47

Re: problém ochrana proti síťovým útokům (IDS) není funkční

#3 Příspěvek od luk4sp »

Dobrý den,

nějak v lednu jsem si kupoval nový notebook, win10, antivir tam byl ale ten jsem odinstaloval a nainstaloval ESET zkušební verzi na 30 dní (i u té to už hláasilo nefunkční (IDS), poté zakoupil licenci. zkusím tedy odinstalovat v nouzovém režimu a pak dám vědět.

Buchtič_ESET
Technik
Technik
Příspěvky: 126
Registrován: 03 říj 2013 12:50
Kontaktovat uživatele:

Re: problém ochrana proti síťovým útokům (IDS) není funkční

#4 Příspěvek od Buchtič_ESET »

Dobrý den,
na nových noteboocích bývá zpravidla nainstalováno řešení od McAfee. Doporučuji zkontrolovat, zda byly skutečně odebrány všechny jeho součásti, případně použít jeho uninstaller: https://servis.eset.cz/knowledgebase/ar ... ch-program

luk4sp
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 93
Registrován: 04 led 2013 17:47

Re: problém ochrana proti síťovým útokům (IDS) není funkční

#5 Příspěvek od luk4sp »

jj měl jsem tu McAfee a po skenu mi to našlo nainstalovaný jen ten ESET, příp. nemůže dělat problém něco od windowsu? nebo mám zkusit a znovu nainstalovat ten ESET v tom nouzovém režimu?

Odpovědět