Stránka 11

WinXP Manager a problém

Odeslal: 07 Ún 2016 17:07
od Viruskill
Chtěl jsem nainstalovat WinXP Manager verze 8.0.1.0 a nejde to. Dávám sem screen hlášky a ten program. Děkuji za rady.

Re: WinXP Manager a problém

Odeslal: 07 Ún 2016 17:25
od Viruskill
Nejde sem dát ten instalátor kvůli velikosti.

Re: WinXP Manager a problém

Odeslal: 07 Ún 2016 17:39
od Viruskill

Re: WinXP Manager a problém

Odeslal: 08 Ún 2016 00:00
od Viruskill
Vyřešeno. Možno uzamknout.

Re: WinXP Manager a problém

Odeslal: 11 Ún 2016 18:04
od Pavuk29
Dobre. :closed: