Stránka 11

Prosím o preventívku :)

Odeslal: 04 Ún 2016 22:45
od smuto60
FRST a Addition sú v prílohe (príliš veľa znakov pre pridanie do príspevku )

Re: Prosím o preventívku :)

Odeslal: 05 Ún 2016 14:06
od Roli
Zdravím, jen trochu uklidíme.

Stáhni a ulož na plochu AdwCleaner,

ukonči všechny programy včetně prohlížeče a dvojklikem jej spusť,

objeví se okno kde vlevo nahoře klikni na Scan.

Po dokončení skenu klikni na Clean,

proběhne restart PC kdy dojde ke smazání nepořádku.

Po té mi sem zkopíruj Report.

Re: Prosím o preventívku :)

Odeslal: 05 Ún 2016 16:19
od smuto60
Dakujem za odpoved

# AdwCleaner v5.032 - Logfile created 05/02/2016 at 16:17:20
# Updated 31/01/2016 by Xplode
# Database : 2016-02-02.1 [Server]
# Operating system : Windows 10 Home (x64)
# Username : marek - LAPTOP-A9AFG5JQ
# Running from : C:\Users\marek\Desktop\adwcleaner_5.032.exe
# Option : Cleaning
# Support : http://toolslib.net/forum

***** [ Services ] *****


***** [ Folders ] *****

[-] Folder Deleted : C:\Users\marek\REACHit
[-] Folder Deleted : C:\Users\marek\AppData\Roaming\RPEng

***** [ Files ] *****


***** [ DLLs ] *****


***** [ Shortcuts ] *****


***** [ Scheduled tasks ] *****


***** [ Registry ] *****

[-] Data Restored : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main [Default_Secondary_Page_URL]
[!] Data Not Restored : HKU\S-1-5-21-653876959-1138201133-1128213178-1001\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main [Default_Secondary_Page_URL]

***** [ Web browsers ] *****


*************************

:: "Tracing" keys removed
:: Winsock settings cleared

########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[C1].txt - [1013 bytes] ##########

Re: Prosím o preventívku :)

Odeslal: 07 Ún 2016 16:58
od Roli
Bezva, pokud tedy není s PC žádný problém je to z mé strany vše,

Re: Prosím o preventívku :)

Odeslal: 07 Ún 2016 20:14
od smuto60
Dakujem pekne :) Keby bol nejaky problem, nebudem začínať novú tému, ale editnem túto :)

Re: Prosím o preventívku :)

Odeslal: 08 Ún 2016 15:02
od Roli
smuto60 napsal:Keby bol nejaky problem, nebudem začínať novú tému, ale editnem túto :)
Dobře zatím to tu nebudu zamykat.
smuto60 napsal:Dakujem pekne :)
Není vůbec zač.