Stránka 11

VirtualBox a chyba

Odeslal: 29 Led 2016 20:51
od Viruskill
Mám problém s VirtualBoxem. Dávám sem screen hlášky. Mám XP 32bit. Odinstaloval jsem ho a registry ručně vyčistil od zbytků. Nainstaloval jsem si jinou verzi a problém přetrvává. Děkuji za pomoc.

Re: VirtualBox a chyba

Odeslal: 29 Led 2016 22:13
od Viruskill
Ten log přikládám v ZIPu.

Re: VirtualBox a chyba

Odeslal: 23 Črv 2016 19:04
od Viruskill
Zdravím,

můžete to uzamknout. Děkuji.