Stránka 11

Novy externy disk

Odeslal: 29 Led 2016 10:53
od freem1
Ahojte.
Kupil som si tento externy disk
https://www.alza.sk/verbatim-2-5-store- ... 420651.htm
Naformatovany je FAT32 a chcem sa opytat ci ho mam sformatovat cez Windows alebo cez nejaky program na NTFS, a ci normalne alebo rychlo, a aku dat "Velkost alokacnej jednotky"?

Dakujem.

Re: Novy externy disk

Odeslal: 29 Led 2016 16:40
od Rudy
Zdravím!
Disk je možné formátovat přes systém a velikost jednotky doporučuji ponechat standardní.