Stránka 1 z 1
Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 27 Led 2016 00:13
od Mine.
Dobrý den, antivirus ukázal nějaké infekce, které následně smazal, ale PC se stále seká. Prosím o kontrolu LOGu.
Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 27 Led 2016 11:54
od JaRon
ahoj,
odinstaluj SpyBot
vycisti PC s CCleanerom a potom aj s ADWCleanerom
Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 28 Led 2016 00:24
od Mine.
JaRon napsal:ahoj,
odinstaluj SpyBot
vycisti PC s CCleanerom a potom aj s ADWCleanerom
Provedeno.
Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 28 Led 2016 07:20
od JaRon
zedituj subor C:\Windows\system32\Drivers\etc\hosts
ponechaj iba riadok s localhost
Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 28 Led 2016 08:30
od Mine.
JaRon napsal:zedituj subor C:\Windows\system32\Drivers\etc\hosts
ponechaj iba riadok s localhost
Hotovo.
Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 28 Led 2016 08:37
od JaRon
OK, nevidim tam ziadny problem

Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 28 Led 2016 22:11
od Mine.
JaRon napsal:OK, nevidim tam ziadny problem

Mockrát Vám děkuji za pomoc. PC už je dobré, ale hra Doom se stále seká. Měl byste nějakou radu? Základní věci jako defragmentace, čištění TEMP atd. byly provedeny.
Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 29 Led 2016 07:25
od JaRon
za malo
hry nie su moja domena ,,, vseobecne doporucenie - skusit vypnut firewall, antivir alebo pridat RAM
niekedy je slaba graficka karta ,,, skus info na nejakom hernom fore
Re: Prosím o kontrolu odvirovaného PC
Odeslal: 29 Led 2016 14:56
od Mine.
JaRon napsal:za malo
hry nie su moja domena ,,, vseobecne doporucenie - skusit vypnut firewall, antivir alebo pridat RAM
niekedy je slaba graficka karta ,,, skus info na nejakom hernom fore
Děkuji moc.