Stránka 1 z 1
Prosím o radu
Odeslal: 25 Led 2016 22:19
od PavelP
Dobrý den mám prosbu nevím jestli můžu tohle jsem psát ale potřebuji koupit tablet a měl by mít Displej - úhlopříčka (palce) 10 muže mě někdo doporučit nějaký s kterým je spokojený tak do 5000kč děkuji.
Re: Prosím o radu
Odeslal: 26 Led 2016 11:28
od JaRon
Re: Prosím o radu
Odeslal: 31 Led 2016 19:23
od PavelP
Re: Prosím o radu
Odeslal: 01 Ún 2016 09:34
od JaRon
to by musel posudit niekto kto ma taky alebo podobny kusok
ja nemam rad znacku Acer, takze by som nebol objektivny ,,,