Stránka 11

Re: odinstalované aplikace

Odeslal: 30 Pro 2015 18:45
od Rudy
Zdravím!
Vy máte aplikace nainstalovány na ploše? Tam obvykle bývají zástupci pro snadné spuštění. Aplikace (Chrome a pod.) jsou nainstalovány obvykle v Program Files. Otevřte adresáře těch aplikací a na plochu vytáhněte zástupce spouštěcího *.exe souboru a zkuste. Pokud aplikace není poškozená, měla jít spustit.

Re: odinstalované aplikace

Odeslal: 31 Pro 2015 23:23
od Rudy
Rádo se stalo! :)