Stránka 11

nvidia geforce 670

Odeslal: 07 Pro 2015 21:39
od franni
zdravim...chtel jsem Vas,,nekoho poprosit,po instalaci novych driveru se mi objevuje hlaska kdyz chci hrat hru,,,DXGI ERROR DEVICE REMOVED 0X887a005....vedel by prosim nekdo co s tim,,hra ani nenabehne a spadne to....dekuji

Re: nvidia geforce 670

Odeslal: 07 Pro 2015 22:32
od Rudy
Zdravím!
Pravděpodobně se hra nesnáší s touto verzí ovladače. Zkuste tam vrátit ten původní.

Re: nvidia geforce 670

Odeslal: 08 Pro 2015 16:13
od franni
diky vyzkousim,,ale ktera to byla :)..diyk jdu na to

Re: nvidia geforce 670

Odeslal: 08 Pro 2015 18:09
od Rudy
To víte jedině vy. :D

Re: nvidia geforce 670

Odeslal: 02 Led 2016 16:49
od franni
dekuju,,uz se tak stalo

Re: nvidia geforce 670

Odeslal: 02 Led 2016 18:03
od Rudy
OK, rádo se stalo! :)