Stránka 1 z 1
Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu
Odeslal: 16 Lis 2015 19:23
od Rudy
Zdravím!
Spusťte tuto utilitu:
Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu
Odeslal: 16 Lis 2015 19:44
od Rudy
Dejte nový log RSIT.
Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu
Odeslal: 16 Lis 2015 19:57
od Rudy
Stáhněte OTM:
http://oldtimer.geekstogo.com/OTM.exe a uložte na plochu. Spusťte a do levého okna zkopírujte:
:files
C:\Program Files (x86)\Skype\Toolbars
C:\WINDOWS\tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore.job
C:\WINDOWS\tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA.job
:reg
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{AE805869-2E5C-4ED4-8F7B-F1F7851A4497}]/64
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\wow6432node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{AE805869-2E5C-4ED4-8F7B-F1F7851A4497}]/64
:services
c2cautoupdatesvc
c2cpnrsvc
:commands
[Purity]
[Emptytemp]
[Emptyflash]
a klikněte na >MoveIt!<. Po skenu restartujte PC a dejte nový log RSIT.
Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu
Odeslal: 16 Lis 2015 20:57
od Rudy
Smazáno. Znovu spusťte OTM a klikněte na >CleanUp!<. OTM po sobě uklidí. Nakonec restartujte PC. Nastala nějaká změna?
Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu
Odeslal: 16 Lis 2015 21:52
od Rudy
Při dalším startu by se to mělo srovnat. Jinak OK, nebo ještě nějaký problém?
Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu
Odeslal: 16 Lis 2015 22:04
od Rudy
Rádo se stalo!
