Stránka 11

Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu

Odeslal: 16 Lis 2015 19:23
od Rudy
Zdravím!
Spusťte tuto utilitu:
Stáhněte AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow ... adwcleaner
Uložte na plochu
Ukončete všechny programy
Klikněte nejprve na >Scan< a pak na >Clean<.
Proběhne skenováni a pak se objeví log, který sem vložte.

Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu

Odeslal: 16 Lis 2015 19:44
od Rudy
Dejte nový log RSIT.

Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu

Odeslal: 16 Lis 2015 19:57
od Rudy
Stáhněte OTM: http://oldtimer.geekstogo.com/OTM.exe a uložte na plochu. Spusťte a do levého okna zkopírujte:
:files
C:\Program Files (x86)\Skype\Toolbars
C:\WINDOWS\tasks\GoogleUpdateTaskMachineCore.job
C:\WINDOWS\tasks\GoogleUpdateTaskMachineUA.job

:reg
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{AE805869-2E5C-4ED4-8F7B-F1F7851A4497}]/64
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\wow6432node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{AE805869-2E5C-4ED4-8F7B-F1F7851A4497}]/64

:services
c2cautoupdatesvc
c2cpnrsvc

:commands
[Purity]
[Emptytemp]
[Emptyflash]
a klikněte na >MoveIt!<. Po skenu restartujte PC a dejte nový log RSIT.

Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu

Odeslal: 16 Lis 2015 20:57
od Rudy
Smazáno. Znovu spusťte OTM a klikněte na >CleanUp!<. OTM po sobě uklidí. Nakonec restartujte PC. Nastala nějaká změna?

Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu

Odeslal: 16 Lis 2015 21:52
od Rudy
Při dalším startu by se to mělo srovnat. Jinak OK, nebo ještě nějaký problém?

Re: Zpomalený noťas - prosím kontrolu

Odeslal: 16 Lis 2015 22:04
od Rudy
Rádo se stalo! :)