Stránka 1 z 1
SCMII chyba
Odeslal: 28 Srp 2015 09:44
od Petr27
Čaute, nevím, jestli to souvisí se včerejším odvirováním, ale ráno po startu my naskočilo okno viz. příloha. Je to řešitelný problém nebo spíš nějaký velký problém?

Re: SCMII chyba
Odeslal: 28 Srp 2015 09:57
od JaRon
ahoj
doporucujem vycistit registre s CCleanerom
ak po restarte bude zasa hlaska - vloz aktualny log FRST
Re: SCMII chyba
Odeslal: 29 Srp 2015 11:47
od Petr27
Vypadá to, že je to v pohodě

poslal jsem nějakou kačku na účet za perfektní přístup, palec hore

Re: SCMII chyba
Odeslal: 31 Srp 2015 06:11
od JaRon
dakujeme pekne
pekny den prajem
