kalibrace baterie ntb
Odeslal: 25 Srp 2015 21:46
je dobre kalibrovat baterii pri opotrebeni 13,8 % ?je pravda, ze bateriim skodi stale pripojeni na nabijecku? jak se kalibruje?
Aj my mame otazniky na klavesnici.bestmusic2015 napsal:?????????????
Neuvádíte, o jako baterii se jedná.bestmusic2015 napsal:je dobre kalibrovat baterii pri opotrebeni 13,8 % ?je pravda, ze bateriim skodi stale pripojeni na nabijecku? jak se kalibruje?