chybí OpenCl.dll
Odeslal: 28 Črc 2015 20:57
Zdravím,
při spuštení windowsu mi naběhne hláška ohledně Flashplayermanager,že chybí OpenCl.dll, někde jsem četl že to může být grafickou kartou no ani opětovná instalace ovladače nic nezměnila. Prosím o pomoc
při spuštení windowsu mi naběhne hláška ohledně Flashplayermanager,že chybí OpenCl.dll, někde jsem četl že to může být grafickou kartou no ani opětovná instalace ovladače nic nezměnila. Prosím o pomoc