Stránka 11

Re: VirtualBox v 5

Odeslal: 11 Črc 2015 12:24
od Pavuk29
Vdaka za info, uz sa stahuje. Podla changelogu to vyzera na dost vela zmien :D

Re: VirtualBox v 5

Odeslal: 11 Črc 2015 13:07
od Pavuk29
Ale nejde nainstalovat Extension pack :D

EDIT: uz ide... samotna instalacia Virtualboxu neprebehla zrejme korektne, ostala tam stara verzia.

Re: VirtualBox v 5

Odeslal: 15 Črc 2015 18:41
od Pavuk29
v niektorych pripadoch ho potrebujem. Technicke priciny :D