seká sa myš
Odeslal: 04 Kvě 2015 23:20
Zdravím ... neviem si rady ... hram v pohode od cca 20-21 hodiny .... v tom zrazu po niekolkych hodinach začalo sekat myš chvilku vypadla a zasa sa rozbehla myslel som že laguje hra ale po vypnutí cska to robilo aj vo windowse myslíte že myš bude na prd a treba ju reklamovať ? Ďakujem za radu myš je -
http://www.connectit.cz/produkt/herni-mys-biohazard/
http://www.connectit.cz/produkt/herni-mys-biohazard/