prosím o preventivní kontrolu logu
Odeslal: 11 Bře 2015 18:05
Dobrý den, moc bych poprosil o kontrolu logu.
Po vytvoření log obsahoval mnohem více znaků, než je kapacita tohoto příspěvku, tak jej vkládám jako rar soubor do přílohy.
Děkuji:)
Po vytvoření log obsahoval mnohem více znaků, než je kapacita tohoto příspěvku, tak jej vkládám jako rar soubor do přílohy.
Děkuji:)