Stránka 11

wifi

Odeslal: 04 Pro 2014 19:20
od danur
Dobrý den

Při psani na Fb do chatu se mi odpojí wifi, prosím o radu

Děkuji

Re: wifi

Odeslal: 04 Pro 2014 20:17
od Rudy
danur napsal:Dobrý den

Při psani na Fb do chatu se mi odpojí wifi, prosím o radu

Děkuji
Zdravím!
A jindy ne?

Re: wifi

Odeslal: 04 Pro 2014 22:40
od danur
i jindy to dělá, třeba ted mi to udělalo když sem psal to: jindy...

Re: wifi

Odeslal: 05 Pro 2014 19:02
od Rudy
Nejprve zkuste přenést NB do jiného místa a zkust, zda se i tam bude problém opakovat. Pokud ano, zkuste restartovat router, případně přeinstalovat ovladač wifi.