Stránka 11

Jak zjistím kolik W mi spotřebuje graf. karta?

Odeslal: 13 Lis 2014 21:24
od Krtek135
Ahoj chtěl bych se zeptat jak zjistím kolik W mi spotřebuje graf. karta? A nebo jestli to někdo nevíte. Mám Ati radeon 3000 moc děkuji :-)

Re: Jak zjistím kolik W mi spotřebuje graf. karta?

Odeslal: 13 Lis 2014 21:37
od Rudy
Zdravím!
Změřit se to v dom.podmínkách nedá. Vyhledejte si na netu její specifikaci a tam byste se měl dovědět její příkon.

Re: Jak zjistím kolik W mi spotřebuje graf. karta?

Odeslal: 14 Lis 2014 06:43
od Krtek135
Hledám, hledám a nic nemůžu najít :-/ :-(

Re: Jak zjistím kolik W mi spotřebuje graf. karta?

Odeslal: 14 Lis 2014 18:02
od Rudy
Pokud jste tu kartu kupoval jako díl, mělo by to být uvedeno v papírech, ke kartě přiložených. Je to tak důležité?

Re: Jak zjistím kolik W mi spotřebuje graf. karta?

Odeslal: 16 Lis 2014 21:29
od KEO
Orientacne by som to skusil zmerat, ze merakom na prikon zmeram stav po nabehu PC. Potom to zatazim nejakou utilitkou, benchmarkom pre grafiku. Odmeram a vypocitam rozdiel.