Stránka 11

Wiv xp Licence

Odeslal: 12 Zář 2014 09:10
od PredyP
Dobrý den,
kamarád mi přinesl notebbok že ho chce přeinstalovat což by nebyl problém ale když jsem notebook otočl že si opíšu klíč tak je štítek k nepřečtení. Je možné ten klíč získat nejak jinak?

Děkuji

Re: Wiv xp Licence

Odeslal: 12 Zář 2014 10:13
od PredyP
Strejda googl mi to našel :)