Stránka 11

Re: Problém s nahráváním

Odeslal: 28 Srp 2014 14:29
od sorcer
Napiš prosím konfiguraci tvého PC a název hry, kterou chceš zaznamenávat.

FRAPS obecně dosti vytěžuje systém.

Pro záznamy z náročnějších her/ záznam na pomalejších strojích jsou ideální buďto interní karty pro zachytávání videa jako je AVerMedia Live Gamer HD nebo externí nahrávací zařízení typu AVerMedia Live Gamer Portable USB.

Můžeš zkusit:

1) záznam nějaké méně náročné hry
2) snížit detaily rozlišení nahrávaného záznamu
2) ukládat na jiný disk než na kterém je hra a soft pro záznam instalován
4) zkus alternativní program DXTORY nebo GameCam (podle některých jsou oproti FRAPSu méně náročné na Hw prostředky...)

Re: Problém s nahráváním

Odeslal: 29 Srp 2014 11:33
od sorcer
A jaké máš nastavené parametry záznamu ?

Zkus snížit rozlišení pořizovaného záznamu a je-li to možné, tak ukládat záznam na jiný fyzický disk.