modrá tabulka
Odeslal: 13 Srp 2014 15:54
Moc prosím o pomoc, počítačům moc nerozumím a naskakuje mi tabulka a padá pc, potřebuju na něj ještě aspon měsíc fungovat a až potom ho můžu dát přeinstalovat věděl by někdo co s tím? Kdyžtak pošlu fotku co se mi ukazuje nejde mi tady vložit .