Monitor se sám zapíná a vypíná
Odeslal: 10 Srp 2014 21:06
Ahoj.
Mám problém a nevím, co s ním... Monitor se sám zapíná a vypíná... Myslel jsem, že je to počítačem, ale dělá to, i když je vypnutý počítač. Nesetkal se s tím někdo z vás? Monitor je LCD, starý asi osm let a nějak se mi nechce kupovat nový, když by to mohla být nějaká blbost...
Předem díky moc..
Mám problém a nevím, co s ním... Monitor se sám zapíná a vypíná... Myslel jsem, že je to počítačem, ale dělá to, i když je vypnutý počítač. Nesetkal se s tím někdo z vás? Monitor je LCD, starý asi osm let a nějak se mi nechce kupovat nový, když by to mohla být nějaká blbost...
Předem díky moc..