Stránka 11

Bug plochy, oken a capslocku

Odeslal: 15 Črc 2014 10:31
od Keellsterr
Zdravím, dávám zde log z programu FRST na radu moderátora JaRona. problém popsaný v minulém tématu http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=4& ... 0#p1333440

Log je v příloze

Re: Bug plochy, oken a capslocku

Odeslal: 16 Črc 2014 06:10
od JaRon
ahoj,
no vidim, ze sa nikto nechytil na log :)
prescanuj PC s MBAM - kompletna kontrola