Bug plochy, oken a capslocku
Odeslal: 15 Črc 2014 10:31
Zdravím, dávám zde log z programu FRST na radu moderátora JaRona. problém popsaný v minulém tématu http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=4& ... 0#p1333440
Log je v příloze
Log je v příloze