Stránka 11

RSIT error

Odeslal: 07 Črc 2014 09:52
od Alfikcz
Dobrý den.

RSIT mi nechce vytvorit log, pise pri spusteni hlasku Error: Variable used without being declared.
Prosím o radu

Děkuji
Alfik

Re: RSIT error

Odeslal: 07 Črc 2014 16:45
od Rudy
Zdravím!
Stáhl jste si správnou verzi? Pro 64b systém je jiná verze.