Odvirování PC, zrychlení počítače, vzdálená pomoc prostřednictvím služby neslape.cz

Windows účet Standardní uživatel = dostatečná ochrana?

Moderátoři: james008, JaRon, Moderátoři

Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Zpráva
Autor
radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows účet Standardní uživatel = dostatečná ochrana?

#31 Příspěvek od radek178 »

No mne Virtualbox i Vmware brzi i 4 jadro. Je to proste poznat. To je mnohem lepsi pouzit sandbox od Comoda nebo Sandboxie. Skoda, ze prestali delat Returnil, je z toho ted jakysi cosi.

Uživatelský avatar
Pavuk29
VIP in memoriam
VIP in memoriam
Příspěvky: 6954
Registrován: 31 říj 2003 08:26
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows účet Standardní uživatel = dostatečná ochrana?

#32 Příspěvek od Pavuk29 »

radek178 píše:No mne Virtualbox i Vmware brzi i 4 jadro. Je to proste poznat. To je mnohem lepsi pouzit sandbox od Comoda nebo Sandboxie. Skoda, ze prestali delat Returnil, je z toho ted jakysi cosi.
Zalezi aj od hostovaneho OS, ake ma naroky.
Napriklad WXP, ked mu pridelim 3 GB RAM a vypnem virtualnu pamat, aby furt nehrabal na disku, idu ako blesk. Na W7 uz badam pomalsie reakcie, aj na "Oracle Virtual Sysadmin Days". Hlavne start je pomaly, a cakal by som skor, ze ich Linux by mal na tom slapat ako blesk.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:!: PLS NEPISTE MI SZ, NA ICQ A MAILY S OTAZKAMI, PISTE DO FORA :!: :spam:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
V pripadne akutnych problemov s chodom fora, :207: pripadne s inymi uzivatelmi, :whip: kontaktujte ma na ICQ alebo mailom :31: na pavuk29 zavinac forum.viry.cz. Byvam pri pocitaci casto aj ked nie som online na fore.
http://www.icq.com/people/267560078/
:183: hotline: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=116821
:!: pravidla fora: http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=12&t=5601

radek178
Návštěvník
Návštěvník
Příspěvky: 178
Registrován: 02 led 2006 14:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows účet Standardní uživatel = dostatečná ochrana?

#33 Příspěvek od radek178 »

No ja si to pamatuju uz jen z w7 a ted z W8 - na tech je to poznat nejvic. Proste to neni ono a zpomaluje to dost, dokonce mozna slovo drasticky neni az od veci. Nejlepsi na tohle byl ve w7 XP mode. Prestal jsem pouzivat skoro uplne vsechny virtualy, jenze kvuli starymu skeneru, kterej skoncil s ovladacema nakde na viste to obcas pouzit musim a na notebooku na 2 jadre se 4GB ram to ma dost velky problemy, jak vmware, tak Virtualbox. Spoustu veci takto pro jednoduchost obchazim sandboxem z Comoda, kupodivu nektery programy z nej funguji bez vetsich problemu a kdyz to potrebujes pouzit 1x za pul roku, tak se to da prezit.

Odpovědět