Stránka 11

co je zloggingdaemon.exe

Odeslal: 15 Kvě 2014 19:00
od arachnoid
Firewall mi při spuštění systému hlásí, že zablokoval zloggingdaemon.exe. Nevíte někdo co to je?

Re: co je zloggingdaemon.exe

Odeslal: 15 Kvě 2014 19:40
od Rudy