Stránka 11

Download manager

Odeslal: 04 Ún 2014 21:32
od MichalRe
Dobrý dem.
Mohl by mi někdo poradit, který download manager je dobrý? pokud možno, zda je takový i v češtině?
Děkuji.
Michal

Re: Download manager

Odeslal: 05 Ún 2014 06:36
od Pavuk29
MichalRe napsal:Dobrý dem.
Mohl by mi někdo poradit, který download manager je dobrý? pokud možno, zda je takový i v češtině?
Děkuji.
Michal
Ja pouzivam FreshDownload - http://freshdevice.com/
Ale pozeram, ze v CZ nie je, zato si ho mozes prepnut aj do cinstiny :D
Ma vsak jednoduche, intuitivne ovladanie, vhodne aj pre laika.