Po registraci si stáhnete aplikaci, kterou necháte běžet na Vašem PC. Aplikace může pracovat na pozadí. Poté dostanete přiděleno tak zvané vlákno (thread, výpočetní úlohu). Toto vláko platí 12 měsíců a
denně Vám vydělá 1 USD, pokud program běží. Toto první vlákno dostanete zdarma. Další vlákna můžete dokupovat, ale nemusíte.
Každé další vlákno stojí 50 USD. Pokud budete mít třeba dvě vlákna, vyděláváte 2 dolary denně, a tak dále.
Pokud tedy za dva měsíce vydělám 60 dolarů, hned si koupím další vlákno a již vydělávám 2 dolary denně, a tak dále. Za pár měsíců mohu mít třeba 10 vláken, což je výdělek 10 dolarů denně!
Zdroj:
http://prace.nazory.cz/digitalgeneration.php
Ahoj, osobně doporučuju se vyhýbat nabídkám, které jsou založené na tomto principu (letadlo). Víceméně se dá souhlasit s komentáři tady:
Pravda o přivýdělcích na internetu. Tak nějak mi to připomnělo dávný podvod typu Agloco.com, BannersBroker.com... prostě po čase, jestli něco vyděláš, vše budeš muset reinvestovat a na účet si nepřevedeš nic a navíc s vidinou potenciálně větších výdělků nakonec budeš muset sám zakládat obdobné balaststránky s odkazem, který ti dá provize z případně dalších, takto přivedených lidí.
Já už jak vidím odkazy konstruované ostatníma na tyhle letadla, na přitáhnutí dalších lidí pro provizi z těchto lidí, typu
Registrace DigitalGeneration = CoinGeneration.com
/auth/new/193915/ (via
http://prace.nazory.cz/digitalgeneration.php), CoinGeneration.com
/auth/new/89330/ (via
http://digeneration.webs.com)... tak je mi zle.
Dále se zamysli:
- opravdu by ti ten potenciální výdělek pokryl aspoň náklady, min. elektřina, amortizace (elektřinu spočítáš jednoduše odběrem krát tržní cena, jedno
průměrné PC má třeba 300 W řekněmě, samozřejmě se to tak nedá říct, jestli tě zajímají podrobnosti, vygoogli si jednu z těch kalkulaček na spotřebu elektřiny, kde si vybereš komponenty a ukáže ti to spotřebu stroje/sestavy, nebo prostě využiješ vlastní hodiny, které měří spotřebu; opotřebení si pak můžeš vypočítat orientačně jako vstupní (pořizovací) cena stroje děleno doba pro využití, jestli tě to neuspokojí a chceš to přesně, pogoogli si k tomu podrobnosti)
- co je to za doménu/pseudospolečnost, kdo ji vlastní, kde sídlí (WHOIS, rejstříky) aneb pro koho bys to vlastně dělal (fiktivní společnost registrovaná v Belize na blacklistech?) / komu bys vydělával
- jestli ti pak stojí potenciální riziko instalace a provozu softwaru od takovéto společnosti na vlastním PC (rootkit jako bonus, zanesený backdoor, součást botnetu, crackování hashů, nežádoucí síťové aktivity pod tvojí IP, keylogger...), protože seriózní vědecká pracoviště možná dávají přednost taky seriózním, zavedeným a osvědčeným společnostem poskytující výpočetní výkon, který určitě není založený na takovémto pochybném principu (letadlo), spíš pronajímají vlastní výpočetní výkon ve vlastních datacentrech, protože bezpečnost. (Jinak co se odesílá z tvého PC, jaká data, pakety, můžeš do jisté míry prozkoumat nějakým TCP/IP snifferem, pokud není šifrováno, https.)