Dotaz
Odeslal: 16 Pro 2013 18:07
Zdravím, radíte i s Androidama? 
Pavoučku já neřekl že neporadíme, ale asi to nebude tak specializovanéPavuk29 napsal:Vsak mozes napisat, co mas na srdci, mozno ti niekto bude vediet poradit.
V mojom pripade vobecRoli napsal:Pavoučku já neřekl že neporadíme, ale asi to nebude tak specializovanéPavuk29 napsal:Vsak mozes napisat, co mas na srdci, mozno ti niekto bude vediet poradit.
Ono to není tak hrozné, maximálně to lehne a reinstal to jistíPavuk29 napsal:V mojom pripade vobecRoli napsal:Pavoučku já neřekl že neporadíme, ale asi to nebude tak specializovanéPavuk29 napsal:Vsak mozes napisat, co mas na srdci, mozno ti niekto bude vediet poradit.