Stránka 11

Anténa

Odeslal: 22 Lis 2013 13:04
od mapo44
California Amplifier LNBY.gif
California Amplifier LNBY.gif (74.08 KiB) Zobrazeno 1132 x
Zdravím,
objavil som v garáži túto anténu, dá sa ešte nejako využiť?
I.F. 150 do 350 MHz, 46 dB zisk

Re: Anténa

Odeslal: 22 Lis 2013 13:19
od Rudy
Zdravím!
Pokud je toto:
I.F. 150 do 350 MHz, 46 dB zisk
štítkový údaj (podle obrázku se mi zdá, že kmitočet je vyšší) pak prakticky ne. Jedině TV, pokud ještě někde vysílá ve III. TV pásmu.

Re: Anténa

Odeslal: 22 Lis 2013 16:02
od mapo44
Myslel som si to, ale dúfal som, takže šrot.

Ďakujem.

Re: Anténa

Odeslal: 22 Lis 2013 16:04
od Rudy
Není zač! :)