Stránka 1 z 1
Problem po pouziti MBAM
Odeslal: 28 Říj 2013 19:36
od enick3312
Dobry den, vcera tchan pouzil MBAM na proskenovani sveho pc, vymazal skodlive soubory a po restartu se mu na logon screen ve windows vista nenacitaji systemove profily, muze se prihlasit pouze v nouzovem rezimu. Nejsem odbornik a prosim o radu, dekuji

Re: Problem po pouziti MBAM
Odeslal: 28 Říj 2013 19:48
od Rudy
Zdravím!
MBAM občas smaže něco, co je potřebné. Měl jste sem ještě před smazáním dát log ke kontrole. Zkuste nejprve obnovu systému k datu, kdy korektně fungoval.
Re: Problem po pouziti MBAM
Odeslal: 29 Říj 2013 14:45
od enick3312
dekuji za odpoved, podivam se po bodech obnovy
Re: Problem po pouziti MBAM
Odeslal: 29 Říj 2013 17:33
od Rudy
OK.
