Stránka 11

Prosím o pomoc

Odeslal: 20 Říj 2013 12:32
od Lidkyn
Dobrý den , přeinstalovala jsem Windows a vše funguje jak má.

Jen malou chybyčku to má nelze stahovat přes explorer ani jiný prohlížeč nestáhnu ale internet funguje ok . Vím že to pro vás bude maličkost děkuji proto za radu co mám kde přepnout aby vše fungovalo , děkuji

Re: Prosím o pomoc

Odeslal: 20 Říj 2013 18:40
od Lidkyn
????? Nikdo nevíí???? :?: :?: :?:

Re: Prosím o pomoc

Odeslal: 21 Říj 2013 09:47
od Pavuk29
Lidkyn napsal:Dobrý den , přeinstalovala jsem Windows a vše funguje jak má.

Jen malou chybyčku to má nelze stahovat přes explorer ani jiný prohlížeč nestáhnu ale internet funguje ok . Vím že to pro vás bude maličkost děkuji proto za radu co mám kde přepnout aby vše fungovalo , děkuji
Musis nam asi viac napovedat, z tohto vieme ze mas Windows a internet. :?: