Prosím o pomoc
Odeslal: 20 Říj 2013 12:32
Dobrý den , přeinstalovala jsem Windows a vše funguje jak má.
Jen malou chybyčku to má nelze stahovat přes explorer ani jiný prohlížeč nestáhnu ale internet funguje ok . Vím že to pro vás bude maličkost děkuji proto za radu co mám kde přepnout aby vše fungovalo , děkuji
Jen malou chybyčku to má nelze stahovat přes explorer ani jiný prohlížeč nestáhnu ale internet funguje ok . Vím že to pro vás bude maličkost děkuji proto za radu co mám kde přepnout aby vše fungovalo , děkuji