Rozšíření RAM DDR2
Odeslal: 05 Říj 2013 09:21
Prosim o radu chci rozšířit paměti,stavajíci pamět 2Gb(2x1GB kit)
MB má 4 sloty,Win 7 32bit,
co je lepší, přidat ještě 2x1GB kit nebo osadit desku 2x2GB kit
MB má 4 sloty,Win 7 32bit,
co je lepší, přidat ještě 2x1GB kit nebo osadit desku 2x2GB kit