Stránka 11

BSOD z ničoho nič

Odeslal: 12 Zář 2013 18:20
od qer509
Dobrý deň
Dnes som odinštaloval Northon Antivirus a inštaloval Eset Smart Security naraz a nabehlo mi BSOD

Prikladám Minidump

Ďakujem za odpoveď

Re: BSOD z ničoho nič

Odeslal: 13 Zář 2013 21:51
od MiliNess
Víš proč ti to padá? Protože máš v systému zavedeny ovladače filtru antivirových programů
Eset, Norton a navíc ještě Trend Micro. Předešlé antiviry nebyly odinstalovány správně, jejich ovladače zůstaly v systému
a stále se zavádí a spouští.