Avast zablokoval aplikaci
Odeslal: 02 Zář 2013 22:43
Ahoj,
při spouštění známé aplikace mi vyskocil avast , že nějakej problem nevěnoval sem tomu pozornost neb aplikaci jsem znal a pokracoval dál . Od toho momentu aplikace nejde spustit , ve spravci uloh je videt , že běží ale neotevře se . Za boha to těd nemužu rozběhnout . Nevíte někdo co stím ?
Win 7 64bit
Sejra
při spouštění známé aplikace mi vyskocil avast , že nějakej problem nevěnoval sem tomu pozornost neb aplikaci jsem znal a pokracoval dál . Od toho momentu aplikace nejde spustit , ve spravci uloh je videt , že běží ale neotevře se . Za boha to těd nemužu rozběhnout . Nevíte někdo co stím ?
Win 7 64bit
Sejra