Stránka 11

Co se zablokovaných trojanem?

Odeslal: 01 Zář 2013 13:04
od Nicole8
Ahoj, nově mám počítač, takže s ním moc neumím a omylem jsem najela na nějakou stránku a byl tam trojan, můj počítač ho zablokoval. Musím ho ěńějak odstranit nebo když je zablokovaný tak to nevadí?

Re: Co se zablokovaných trojanem?

Odeslal: 01 Zář 2013 15:20
od Márty84
Zdravim :)

Kdo ho zablokoval? Antivir? Pokud ano a pc se chova jak ma, melo by to byt v poradku. Jestli chcete mit jistotu, dejte sem log z RSIT http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=24&t=130784 a proverime to. Zalezi na vas :wink:

Re: Co se zablokovaných trojanem?

Odeslal: 02 Zář 2013 18:48
od Nicole8
Ano chová se jak má, děkuji :)

Re: Co se zablokovaných trojanem?

Odeslal: 03 Zář 2013 03:44
od Márty84
Pro jistotu to muzete projet s MBAM

:arrow: Udelejte !!!kompletni!!! kontrolu s MBAM http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=29&t=115222 a dejte sem vysledky. Predem nic nemazte, miva obcas falesne detekce

Ale nutit vas nebudu :D

A nemate zac! :wink:

Re: Co se zablokovaných trojanem?

Odeslal: 27 Zář 2013 19:09
od Mikno
přeji dobrý den prosím pomoc, mám problém typu zablokovaný moje logi a screeny zde dnes 13:00 http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13 ... 9#p1256579

Re: Co se zablokovaných trojanem?

Odeslal: 27 Zář 2013 20:00
od Pavuk29
Mikno napsal:přeji dobrý den prosím pomoc, mám problém typu zablokovaný moje logi a screeny zde dnes 13:00 http://forum.viry.cz/viewtopic.php?f=13 ... 9#p1256579
Este raz napises niekomu do topicu, tak ta dotrham ako mokre noviny.
JAron ti tam napisal ze tam mas cracky, porusujes pravidla a este aj obtazujes inych.