Stránka 11

Rozlíšenie

Odeslal: 27 Srp 2013 09:45
od To3@s
Zdravím,
chcel by som sa popýtať, či existuje nejaký fígeľ na to, aby som mohol zmeniť rozlíšenie pracovnej plochy bez použitia monitora.
Problém je v tom, že systém (XP) má nastavené väčšie rozlíšenie, než je max rozlíšenie monitora.
Vďaka.

Re: Rozlíšenie

Odeslal: 27 Srp 2013 10:55
od JaRon
ahoj,
ked mackas pri starte Win F5 alebo F8 dostanes sa k vyberu modov
vyber mod VGA

Re: Rozlíšenie

Odeslal: 03 Ún 2014 08:45
od To3@s
Dík, šlo to.

Re: Rozlíšenie

Odeslal: 03 Ún 2014 09:04
od JaRon
za malo :thumbsup: