Stránka 11

Jozef Bednarik

Odeslal: 23 Srp 2013 18:24
od Pavuk29
opustil nas clovek, ktoreho som si velmi vazil. Dakujem. Za to co mi dal. :wub:
http://kultura.sme.sk/c/6910221/vo-veku ... narik.html

Re: Jozef Bednarik

Odeslal: 25 Srp 2013 16:25
od Rudy
Také je mi to jméno známé. Čest jeho památce!