Stránka 11

Autorun windows 8

Odeslal: 15 Kvě 2013 21:33
od matastol
Mam jenom takový dotaz, koupil jsem notebook s windows8 a při vložení CD/DVD USB flash se nezobrazí nabítka (autorun) chybí tahle funkce u osmiček ?

Re: Autorun windows 8

Odeslal: 17 Kvě 2013 17:59
od sudanec
Zdravim,


tu je dajaky navod, skuste

Re: Autorun windows 8

Odeslal: 18 Kvě 2013 10:47
od sudanec
Aha, link. Tu je ako vypnut, naopak zaskrtnut je zapnut :)
http://mywindows8.org/disable-autoplay-in-windows-8/

Re: Autorun windows 8

Odeslal: 18 Kvě 2013 19:22
od matastol
Super díky :)

Re: Autorun windows 8

Odeslal: 18 Kvě 2013 21:04
od sudanec
A teda uz to ide? :D
v pohode

Re: Autorun windows 8

Odeslal: 19 Kvě 2013 19:26
od matastol
Ano už to jde, ale ono je lepší mít to vypnuté. Mě spíš zajímalo jestli tahle funkce v osmičkách je nebo není. :)

Re: Autorun windows 8

Odeslal: 20 Kvě 2013 09:00
od sudanec
Jaaj.. no.. je :)
dobre teda, tesim sa, zamykam (vraj to tak teraz mame robit)