Ako zmazať logo AM pred štartom WinXP?
Odeslal: 21 Dub 2013 11:10
Zdravím.
Zaujímalo by ma, ako v BIOSe nastavím, aby sa nezobrazovalo logo American Megatrends (viď príloha), ale aby sa rovno spustil OS. A či zrušenie loga AM môže mať nejaké následky (že sa nedostanem do BIOSu, nenabootujem z CD a pod.).
Ďakujem.
Zaujímalo by ma, ako v BIOSe nastavím, aby sa nezobrazovalo logo American Megatrends (viď príloha), ale aby sa rovno spustil OS. A či zrušenie loga AM môže mať nejaké následky (že sa nedostanem do BIOSu, nenabootujem z CD a pod.).
Ďakujem.