Co se stalo se smrtelnikem
Odeslal: 17 Bře 2013 23:34
Zdravím,
jen mě napadla otázka, co se vlastně stalo se smrtelnikem?
Už je to řada měsíců od jeho posledního příspěvku a je velká škoda, přijít o člověka, který se tak dobře vyzná v Nortonu.
jen mě napadla otázka, co se vlastně stalo se smrtelnikem?
Už je to řada měsíců od jeho posledního příspěvku a je velká škoda, přijít o člověka, který se tak dobře vyzná v Nortonu.