Stránka 1 z 1
skype ejde nahlasit
Odeslal: 16 Bře 2013 15:10
od marilynman
neviete mi pordit evie sa prihasit pod svojim heslom, hlasi mi to ze z som prihlasený
Re: skype ejde nahlasit
Odeslal: 17 Bře 2013 11:11
od tomsk
Niesi nahodov prihlaseny aj na mobile alebo podobne? Zaujimave lebo mna skype prihlasi ked som prihlaseny napriklad v mobile a na PC
Re: skype ejde nahlasit
Odeslal: 17 Bře 2013 15:29
od marilynman
uz som nasiel navod dakujem
