Stránka 11

Konzultace pri implementaci Eset Endpoint Security skrz ERA

Odeslal: 11 Bře 2013 10:24
od dandyho
Ahoj všem, našel by se někdo s kým bych mohl přes IM zkonzultovat nasazení Eset Endpoint Security skrz ERA konzoli a ERA server? Přecházím na něj z konkurenčního řešení a spíše bych potřeboval poradit s pár principy fungování a s několika málo nastaveními. Díky :-)

Re: Konzultace pri implementaci Eset Endpoint Security skrz

Odeslal: 12 Bře 2013 15:20
od Johny_ESET
Pokud by se nikdo nenašel, kontaktuje technickou podporu ESET: http://www.eset.cz/cz/podpora/firmy/