Stránka 1 z 1
podekovani za snahu
Odeslal: 30 Lis 2009 08:50
od pavel13
Zdravím,
děkuji za snahu při likvidaci nežádoucího hosta

Pitimirovi a Stellovi
Dovolil jsem si poslat přes Sazku 200Kč jako drobné na kafe.
Pavel13
Re: podekovani za snahu
Odeslal: 30 Lis 2009 09:20
od stell
Dakujeme za podporu,,
Nemas zac aj za kolegu,,

Zvlastne Podekovani
Odeslal: 23 Pro 2009 07:36
od Lilly [FR]
Re: Zvlastne Podekovani
Odeslal: 23 Pro 2009 09:16
od stell
Dakujeme za uznanie a pochvalu,,potesi
aj Tebe Stastne a Vesele Vianoce,
Poděkování pro stell
Odeslal: 04 Bře 2013 20:46
od maminka
Velké poděkování
stell Moc mi pomohl a měl svatou trpělivost.
Díky

Re: stell Poděkování stell
Odeslal: 05 Bře 2013 08:47
od stell
Dakujem za verejne podakovanie.
Maj sa krasne,