Stránka 11

minidump

Odeslal: 24 Ún 2013 23:13
od pietro1981
Zdravím Vás. prosím pozrie sa niekto na to?? dik

http://dl1.upnito.sk/download.php?dwTok ... 93db7e0ec5

Re: minidump

Odeslal: 25 Ún 2013 11:38
od Rudy
Zdravím!
Většina minidumpů se týká ovladače gr. karty. Zkuste přeinstalovat. Nelze ovšem vyloučit zcela ani hw chybu.

Re: minidump

Odeslal: 25 Ún 2013 14:17
od pietro1981
Ďakujem, skúsim to urobiť.

Re: minidump

Odeslal: 25 Ún 2013 17:14
od Rudy
Nemáte zač!