Polícia zatkla gang, čo okrádal ľudí cez web
Odeslal: 15 Ún 2013 20:54
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/
nepozeral som to, ale mne je take dost protivne vyuzivat niekoho neznalost a v tomto pripade to bolo dost nechutne. Na kazdeho raz pride. Alebo ako hovorieval moj kolega, na kazdu svinu sa voda uz variPATWIST napsal:Dobre im tak, obohacovať sa na niekoho neštastí a pritom sa nepriamo vydávať za políciu.
Video zo zásahu: http://www.youtube.com/watch?v=wBMyaOa4Xnw
Kto vie kde urobili chybu alebo ich zradil najbližšíPavuk29 napsal:Na kazdeho raz pride. Alebo ako hovorieval moj kolega, na kazdu svinu sa voda uz vari
Ked si to tak vezmes, tiez by so mnou trosku zatriaslo, keby ze vidim vlastnu fotku. Jasne ze je to natlak. Prave tym, ze sa to snazi v cloveku vyvolat pocit viny aj ked nic neurobil.PATWIST napsal:Myslím že to využitie webkamery bolo geniálne, dosť na to aby vyvolalo nátlak na zaplatenie, inak ide o fakt veľké peniaze až ťažko uveriť. Dúfam že cez žiadne známosti to nevyriešia a pekne ich dajú sedieť.
[
A tys jí potřeboval ukázat ty svoje?Pavuk29 napsal:... naposledy som ju pouzil, ked mi kamoska ukazovala ake pekne gatky si kupila.