Stránka 11

hledám program

Odeslal: 12 Ún 2013 21:40
od JuraFilth
zdravím, nevím jestli se to sem zrovna hodí, ale chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o nějakém prográmku který by mi sloužil jako odposlech toho co mluvím ?? Nevím jak to lépe přiblížit...
Např. mluvim do mikrofonu přes nějaký program a do sluchátek se mi ihned vrací to co mluvím.. ( něco jako zpěváci když zpívají tak se slyší )
Díky

Re: hledám program

Odeslal: 15 Ún 2013 21:15
od Dulcimer
Ahoj mohl bys to vyřešit zakoupením mikrofonu:
http://www.alza.cz/genius-mic-01a-metalicky-d297903.htm
A nějaký program, jenž umožňuje nahrávání a možnost poslouchat co nahráváš.
Já jsem používal software Nero - konkrétně Wave editor.

Re: hledám program

Odeslal: 16 Ún 2013 08:50
od Pavuk29
Dulcimer napsal:Ahoj mohl bys to vyřešit zakoupením mikrofonu:
http://www.alza.cz/genius-mic-01a-metalicky-d297903.htm
A nějaký program, jenž umožňuje nahrávání a možnost poslouchat co nahráváš.
Já jsem používal software Nero - konkrétně Wave editor.
Uzivatel sa pyta na SW, nevsimol som si, ze by sa pytal aj na mikrofon.

Re: hledám program

Odeslal: 18 Ún 2013 17:08
od Dulcimer
Psal jsem mu komplet řešení.
Samozřejmě pokud mikrofon už má, tak není co řešit :)