Stránka 11

BSOD ( minidump )

Odeslal: 06 Led 2013 12:12
od taringa
Ahoj, nevím jestli píšu do správne sekce ? mám nový Hardware, ale nemyslím si že to bude tím, těsně před modrou smrtí se mi objevily artefakty a pc se celý zasekal.Grafika je ale nová, tak možná nějaký SW co sem nainstaloval, poslal bych minidump na analýzu, ale je divné že se žádný nevytvořil, jde to zjistit ještě nějak jinak ? děkuji a pěkné poledne

Re: BSOD ( minidump )

Odeslal: 06 Led 2013 19:23
od Rudy
Zdravím!
Pamatujete si, co bylo napsáno na té modré obrazovce?