Stránka 11

Asi vírus,alebo neviem čo

Odeslal: 30 Pro 2012 21:25
od rastislav123456
brs.exe - Systémová chyba
Program nelze spustit protože v počítači chybí MSVCR71.dll.Pokuste se
tento problém vyŘešit pŘeinstalací programu


Toto mi píše pri zapnutí Windows 8 a neviem čo z tým.PROSÍÍÍM o POMOOOC.

Re: Asi vírus,alebo neviem čo

Odeslal: 30 Pro 2012 22:16
od Rudy
Zdravím!
brs.exe a MSVCR71.dll patří některému programu od CyberLink. Bývá to většinou přehrávač DVD. Zkuste ho přeinstalovat.

Re: Asi vírus,alebo neviem čo

Odeslal: 31 Pro 2012 12:28
od rastislav123456
Nevím,čo mám robiť.Porad prosím :( Pošlem log ak je treba

Re: Asi vírus,alebo neviem čo

Odeslal: 31 Pro 2012 16:54
od Rudy
Log mi nic neřekne. Najděte si, jaký program od CyberLink v PC máte (může to být např. PowerDVD) a zkuste ho přeinstalovat.